גבעול הוצאה לאור

באמת? איזה יופי!

בשביל זה אנחנו כאן. אפשר לשלוח הודעה מפורטת למייל info@giv-ol.com ונחזור אליך בהקדם.

עלות המשלוח מחושבת לפי גודל ומשקל, ניתן להזמין איסוף מנקודת חלוקה או משלוח עד הבית. לאחר סיום ההזמנה והקלדת הפרטים שלך, יופיעו עלויות המשלוח. אספקה היא עד 7 ימי עסקים, לרוב המשלוחים שלנו מגיעים הרבה קודם.

אפשרי בהחלט, עם Eco Post והעלויות מחושבות לפי נקודת המשלוח בעולם וגודל החבילה שלך.

אפשרי בשמחה וללא עלות, כולל חיוך! משרדי ההוצאה נמצאים באזור התעשייה של בנימינה, והאיסוף נעשה בתיאום מראש. לאחר ההזמנה באתר תקבלו הודעה עם הפרטים.

השאירו במייל שלנו info@giv-ol.com את הפרטים כולל טלפון לחזרה, ואנו נתקשר בקרוב. ניתן לבצע חיוב טלפוני של כרטיס אשראי או תשלום בהעברה בנקאית.

כן, אנחנו אוהבים לארוז למתנה יפה ויש לנו מגוון ברכות שמחכות להתמלא במשהו אישי, בדיוק ממך. בזמן הרכישה באתר, סמוך לסל הקניות בעמוד החנות, תוכלו לראות תיבה להערות ולשבץ בה מה שתרצו, כולל ברכות, איחולים ובקשות אישיות.

אפשר להחזיר אבל צריך להודיע לנו קודם למייל info@giv-ol.com ולתאם החזרה. יש להשיב את ההזמנה כשהיא במצב תקין, ארוזה ולא נעשה בה כל שימוש. עלויות משלוח ההחזרה על הרוכש וכמו כן דמי משלוח לא יוחזרו.

האתר בטוח לקניות באינטרנט, פרטי התשלום מאובטחים ויש אמצעים נדרשים על-מנת לאפשר לך קנייה בטוחה ובהתאם לדרישות חברות האשראי של תקן PCI.

אפשר להזמין בכמויות ובמחירים מעולים. לביצוע הזמנות מרוכזות יש לפנות במייל לכאן info@giv-ol.com נסו אותנו! 

כל התכנים באתר, בספרים ובמוצרים של גבעול מוגנים מתוקף חוק זכויות יוצרים. לשימוש ולקבלת אישור יש לפנות במייל Info@giv-ol.com

אני רוצה לקבל מגבעול מדי פעם הטבות, מבצעים והצעות מפתות

דילוג לתוכן